Humans of Gestalt

Experiment v dialógu
Facilitovaný Heather Anne Keyes

Kto sme ? Čo robíme ? Ako to čo robíme, nás ovplyvnilo ?
Projekt sa zrodil zo záujmu a ochrany živej skúsenosti bytia s našimi kolegami, mentormi a priateľmi v rámci Gestaltu, ako aj s hlbokého záujmu o tých, ktorých sme doteraz nestretli. Radi by sme pozvali medzinárodnú Gestalt komunitu k lepšiemu spoznaniu jeden druhého pomocou týchto experimentálnych neformálnych dokumentárnych a osobných rozhovorov.

Chceme hovoriť s ľuďmi na akejkoľvek skúsenostnej úrovni, nech sa nachádzajú kdekoľvek a nech majú akýkoľvek background o tom, čo je Gestalt pre nich a kým sú oni sami v Gestalte. Sme radi, že môžeme robiť tieto rozhovory s Vami alebo facilitovať stretnutia medzi pármi, trojicami alebo štvoricami. Sme schopní hovoriť anglicky, poľsky, španielsky, francúzsky, taliansky a vítame tiež spolupracovníkov hovoriacich ďalšími jazykmi, ako sa projekt postupne rozrastá.

Ako to funguje ? Čo to pre Vás znamená ? Nie veľa – nemusíte sa na nič špeciálne pripravovať, iba nám pošlite mail, aby sme si dohodli stretnutie a my Vám pošleme späť ZOOM link na 60 minút. Opýtame sa Vás niekoľko otázok a zistíme, čo sa objaví. Rozhovory budú nahrávané a materiál bude dostupný na našej webovej stránke pre našich členov z radov verejnosti, ktorí majú o projekt záujem, rovnako ako aj pre výskumníkov v oblasti Gestalt terapie. Rozhovory môžu byť prepísané alebo preložené.

Takto to je – veľmi jednoduché. A súčasne sme nadšení možnosťami “jednoduchého” stretnutia, ktoré ponúka prítomnosť, skúsenosť, spontaneitu a žitý dialogický vzťah, aby sa mohol rozvinúť magický moment Gestaltu.

Conditions of Participation in “Humans of Gestalt” By participating in the recorded interview, you give your consent for the publication and distribution of the content (audio and transcription, visual and still image) by the researches for purposes related to the project. You can ask for your interview to be removed it its totality from public viewing at any time and the researchers will comply within 24 hours of acknowledging your request in writing. Guidelines for participation will be verbally expressed to you as a participant prior to beginning the interview, and you will be given a preview of the recording prior to its publication. Recordings are searchable to the public. We do not guarantee the safe/encrypted storage of the video files, as they are of the public domain. We will not share your contact information or personal data with any third parties. Your name will appear on the video title. Disclaimer- the content of the interviews reflects the perspective of the interview subject, not the position of the researchers or the project.

GET IN TOUCH​

PARTICIPATE

HAVE YOU WATCHED?
HAVE YOU LISTENED?
HAVE YOU INTERVIEWED?humansofgestalt@gmail.com